Κυριακή, 20 Οκτωβρίου, 2019

Επιτυχόντες Προτύπων Σχολείων 2019

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

ΑΚΑΜΙΩΤΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΑΛΕΞΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

51η

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΝΕΦΕΛΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

44η

ΑΝΔΡΕΤΣΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

54η

ΑΝΘΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

22η

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

19η

ΒΑΚΡΙΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

44η

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

66η

ΒΛΑΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΒΛΑΧΑΚΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

78η

ΒΡΟΝΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

13η

ΓΑΛΛΟΥ

ΝΑΝΤΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

93η

ΓΚΑΛΙΑΤΑ

ΞΕΝΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

34η

ΓΚΟΤΣΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

30η

ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ

ΑΚΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

104η

ΔΑΛΔΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

63η

ΔΕΛΙΟΛΑΝΗΣ

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

50η

ΚΑΒΒΑΔΑ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

28η

ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

71η

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

87η

ΚΑΤΣΙΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

3η

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

4η

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

57η

ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

48η

ΚΟΨΙΑΥΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΛΑΝΑΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

42η

ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

11η

ΛΙΑΣΚΑΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

44η

ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

50η

ΜΑΛΛΙΟΣ

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

68η

ΜΑΜΝΙΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

70η

ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

9η

ΜΟΥΡΤΟΥ

ΛΟΥΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

25η

ΜΠΟΥΣΚΟΥΪΔΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

89η

ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

5η

ΝΤΕΜΑΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

1η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

62η

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

16η

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

26η

ΠΑΠΑΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

69η

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

42η

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

68η

ΠΕΤΡΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

1η

ΠΛΕΤΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

9η

ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

5η

ΡΗΓΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

16η

ΣΑΒΒΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΣΕΡΓΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

54η

ΣΙΒΙΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

22η

ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

101η

ΣΤΑΥΡΑΚΗ

ΜΑΡΑ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

14η

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΤΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

23η

ΤΑΡΑΒΗΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

15η

ΤΙΤΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

5η

ΤΣΑΠΑΡΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΤΣΙΠΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

60η

ΤΣΟΛΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

16η

ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΕΠ.

ΧΑΡΔΑΣ

ΓΙΩΡΓΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

87η

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

55η

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

ΑΚΑΜΙΩΤΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΑΛΕΞΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

51η

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΝΕΦΕΛΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

44η

ΑΝΔΡΕΤΣΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

54η

ΑΝΘΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

22η

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

19η

ΒΑΚΡΙΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

44η

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

66η

ΒΛΑΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΒΛΑΧΑΚΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

78η

ΒΡΟΝΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

13η

ΓΑΛΛΟΥ

ΝΑΝΤΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

93η

ΓΚΑΛΙΑΤΑ

ΞΕΝΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

34η

ΓΚΟΤΣΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

30η

ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ

ΑΚΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

104η

ΔΑΛΔΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

63η

ΔΕΛΙΟΛΑΝΗΣ

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

50η

ΚΑΒΒΑΔΑ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

28η

ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

71η

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

87η

ΚΑΤΣΙΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

3η

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

4η

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

57η

ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

48η

ΚΟΨΙΑΥΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΛΑΝΑΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

42η

ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

11η

ΛΙΑΣΚΑΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

44η

ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

50η

ΜΑΛΛΙΟΣ

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

68η

ΜΑΜΝΙΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

70η

ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

9η

ΜΟΥΡΤΟΥ

ΛΟΥΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

25η

ΜΠΟΥΣΚΟΥΪΔΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

89η

ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

5η

ΝΤΕΜΑΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

1η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

62η

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

16η

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

26η

ΠΑΠΑΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

69η

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

42η

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

68η

ΠΕΤΡΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

1η

ΠΛΕΤΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

9η

ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

5η

ΡΗΓΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

16η

ΣΑΒΒΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΣΕΡΓΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

54η

ΣΙΒΙΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

22η

ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

101η

ΣΤΑΥΡΑΚΗ

ΜΑΡΑ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

14η

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΤΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

23η

ΤΑΡΑΒΗΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

15η

ΤΙΤΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

5η

ΤΣΑΠΑΡΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΤΣΙΠΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

60η

ΤΣΟΛΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

16η

ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΕΠ.

ΧΑΡΔΑΣ

ΓΙΩΡΓΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

87η

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

55η

Επιτυχόντες Υποτροφιών 2019

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΛΙΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 100%
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 100%

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 100%
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 100%
ΤΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50%

PIERCE – THE AMERICAN COLLEGE OF GREECE

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 50%
ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 50%
ΠΑΠΑΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50%
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 35%
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35%
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 35%
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 35%
ΜΠΑΔΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 25%
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΤΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 100%
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 50%
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50%
ΤΖΙΑΦΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 50%
ΠΑΠΑΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 35%
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 15%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ - ΓΕΙΤΟΝΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΜΠΑΔΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 100%
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 70%
ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 60%
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 35%

ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΤΑΡΑΒΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 70%
ΠΛΕΤΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 50%
ΒΡΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50%
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΓΩΓΩ 50%
ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 50%
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΑ 50%
ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 45%
ΣΕΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ 45%
ΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45%
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΩ 40%
ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΔΑΝΑΗ 40%
ΛΑΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40%
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 40%
ΚΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40%
ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40%
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΆΝΝΑ 40%
ΣΟΛΩΜΟΥ ΛΗΔΑ 40%
ΧΑΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ 40%
ΠΑΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 30%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ «Ο ΠΛΑΤΩΝ»

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35%
ΧΑΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ 35%

ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35%
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 25%
ΖΑΧΕΙΛΑ ΚΛΕΛΙΑ 25%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ «Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ»

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 50%
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 35%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ – ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 100%

Επιτυχόντες Προτύπων Σχολείων 2018

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΑΪΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 22η
ΑΝΤΙΟΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 10η
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 15η
ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΪΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 28η
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 50η
ΒΙΚΑΤΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 62η
ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 11η
ΒΟΥΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 51η
ΓΙΑΓΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 55η
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 84η
ΓΙΟΥΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 57η
ΔΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 25η
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 84η
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 74η
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 35η
ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 38η
ΕΣΠΕΡΙΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 91η
ΖΟΡΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 95η
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 62η
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΚΑΪΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 10η
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 11η
ΚΑΜΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 97η
ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ            
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 87η
ΚΟΜΗΤΑΣ ΦΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 12η
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 57η
ΚΟΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠ. (80η)
ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 15η
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 18η
ΚΩΣΤΑΚΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 52η
ΛΑΣΧΟΥ ΡΕΑΤΡΙΚΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΛΑΧΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 93η
ΛΙΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 77η
ΜΑΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 76η
ΜΑΝΙΑΚΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 98η
ΜΑΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 39η
ΜΟΣΧΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 103η
ΜΠΕΡΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 10η
ΜΠΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 70η
ΜΠΙΦΣΑ ΕΛΕΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 96η
ΜΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 88η
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 45η
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 13η
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 68η
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 56η
ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 52η
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΠΑΧΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΠ. (103η)
ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 81η
ΠΟΘΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 94η
ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 94η
ΣΑΦΤΑ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 35η
ΣΚΟΥΛΑΞΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠ. (86η)
ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 37η
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠ. (81η)
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΠ.
ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 17η
ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 10η
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 10η
ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 24η
ΧΥΤΗΡΗ ΧΑΡΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 46η

Επιτυχόντες Υποτροφιών 2018

PIERCE – THE AMERICAN COLLEGE OF GREECE

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΓΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 100%
ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 50%
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ 35%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ 100%
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 100%
ΧΑΡΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50%
ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 50%
ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 50%
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 30%
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 30%
ΛΟΥΣΚΟΥ ΗΡΩ 15%

             ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 100%
ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 50%
ΜΠΟΥΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 25%

ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 100%
ΜΠΡΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 90%
ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 80%
ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 80%
ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60%
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ 50%
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 50%
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ 50%
ΜΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50%
ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 45%
ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 45%
ΚΙΑΜΟΥ ΛΥΔΙΑ 40%
ΚΟΝΤΟΠΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 35%
ΝΙΝΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 35%
ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 35%
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 30%
ΕΣΠΕΡΙΔΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 30%
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ 30%
ΣΙΜΟΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30%
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 30%
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΡΩ 30%
ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 30%
ΛΟΥΣΚΟΥ ΗΡΩ 25%
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 20%
ΑΪΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20%

                       

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ - ΓΕΙΤΟΝΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΪΑ 80%
ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 80%
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 70%

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΚΑΪΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50%

                                          

       

ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50%
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ 30%
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 30%
ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ 30%
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30%
ΘΕΟΔΟΡΙΔΟΥ ΜΑΪΡΑ 25%

ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ JEANNE D'ARC

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 100%
ΜΑΡΓΩΝΗ ΚΑΛΛΙΑ 50%
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 30%

                     

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 100%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ «Ο ΠΛΑΤΩΝ»

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 50%
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ 50%
ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 25%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ «Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ»

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΠΑΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 30%

Επιτυχόντες Προτύπων Σχολείων 2017

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2η
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 6η
ΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 7η
ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 14η
ΣΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 16η
ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 21η
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 37η
ΖΟΡΜΠΑ ΣΦΑΕΛΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 38η
ΑΡΦΑΡΑ ΜΕΛΑΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 48η
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 52η
ΚΩΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 60η
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 64η
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 66η
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 68η
ΓΡΙΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 70η
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 73η
ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 2η
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 5η
ΜΑΝΙΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 8η
ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 13η
ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 19η
ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 45η
ΠΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 46η
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΔΑΝΑΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 68η
ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 74η
ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 82η
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 83η
ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 86η
ΠΟΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 88η
ΣΚΛΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 96η
ΣΙΒΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 3η
ΤΡΙΧΙΑ ΑΡΣΙΝΟΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 30η
ΜΠΑΚΙΝΕΖΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 36η
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 45η
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 48η
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 51η
ΠΑΠΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 62η
ΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 69η

ΝΤΕΜΙΑΝ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

72η

ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 86η
ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 87η
ΜΠΙΤΣΑΧΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 96η
ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 97η
ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 101η
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 18η
ΚΟΖΩΡΟΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 81η ΕΠ.
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΩΣΙΜΑΙΑ ΣΧΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16η

Επιτυχόντες Υποτροφιών 2017

PIERCE – THE AMERICAN COLLEGE OF GREECE

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΠΡΑΠΠΑ ΑΝΝΑ 1ΟΟ%
ΣΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ 35%
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35%
ΔΕΔΕΜΑΔΗΣ ΑΔΑΜ 30%
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΝΑ 25%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ << Ο ΠΛΑΤΩΝ>>

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 100%
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 100%
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ << Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ>>

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ΟΟ%
ΣΚΛΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 100%

ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΠΡΑΠΠΑ ΑΝΝΑ 100%

ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΝΑ 50%
ΜΑΝΙΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 50%
ΣΚΛΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 50%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 50%
ΣΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ 50%
ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 50%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 50%

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 30%

Επιτυχόντες Προτύπων Σχολείων 2016

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΓΕΡΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 1η
ΓΕΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 11η
ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 13η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 21η
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 26η
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 31η
ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 39η
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΑΣΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 40η
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 58η
ΚΟΥΓΙΕΜΗΤΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 61η
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 66η
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 80η
ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 81η
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 84η
ΚΑΛΛΙΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 87η
ΤΣΙΟΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

15η
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

19η
ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

24η
ΔΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

35η
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

43η
ΜΠΑΛΑΚΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

58η
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

65η
ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

74η
ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

75η
ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

80η
ΚΟΥΡΗ ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΛΗΔΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

82η
ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΠΕΤΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

87η
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

96η
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

98η
ΠΕΡΙΟΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 3η
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 16η
ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΥ ΑΛΚΙΣΤΗ-ΕΛΕΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 25η
ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ- ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 33η
ΦΟΡΤΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 36η
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 38η
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 55η

ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ

59η

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 63η
MULLALLI EVELINA ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 72η
ΚΟΜΝΗΝΕΛΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 110η
ΜΑΤΕΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 112η
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 2η
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 3η
ΚΟΥΡΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 5η
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 11η
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 15η
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 16η
ΡΕΟΥΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 19η
ΠΑΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 24η
ΧΛΟΨΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 30η
ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 32η
ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 35η
ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 41η
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 42η
ΚΑΠΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 45η
ΚΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 49η
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 52η
ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 53η
ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 57η
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 79η
ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 81η
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 83η
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 84η
ΤΑΚΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ (ΛΥΚΕΙΟ) 16η
ΤΣΙΦΤΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ (ΛΥΚΕΙΟ) 29η

ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ

1585
Επιτυχόντες
6
Φροντιστήρια
15
Καθηγητές
20
Τάξεις