phone logo 1 : 210-9344300    EMAIL IMAGE blue email icon button 10339003: epilegoprotypo.edu@gmail.com   Information icon4.svg Φροντιστήρια

                                                                                                                    Μελίσσια, Λεωφόρος Ανδρέα Παπανδρέου 13-15 στο Εμπορικό κέντρο "Πύργος Μελισσίων", 210-9344300

Ν.Σμύρνη-Αθήνα, Κράτητος 49,Τηλ.210-9344300

                           Ν.Φιλοθέη (Περιοχή Γηροκομείο), Ζαλίκη 5 & Βαρίκα ,Τηλ.210-6985924

                                                                                                     Γέρακας,Εθνικής Αντιστάσεως120,Τηλ.210-6616347                                                                                                             

  • rsz eksofylla ΜΑΘ
  • collageΤεστ Διαγωνίσματα
  • rsz ΚΑΤ eksofylla 1 4
  • rsz epilegopractise
  • collageSCAT

Επιτυχόντες 2019

Και έπεται συνέχεια...

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015

 
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΤΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΝΔΥΛΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14η
ΧΕΣΚΕΘ ΚΑΡΟΛΟΣ 15η
ΚΟΡΙΝΘΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 31η
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 32η
ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 37η
ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 40η
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 43η
ΤΟΥΡΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 48η
ΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49η
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 57η
ΡΑΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62η
ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 64η
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69η
ΤΖΙΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75η
     
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΖΑΡΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΟΥΣΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16η
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21η
ΤΖΑΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ 23η
ΙΩΧΑΝΑΣ ΣΑΛΩΜ 27η
ΤΖΟΓΚΑ ΑΘΗΝΑ 66η
ΞΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 73η
ΒΙΚΕΛΑ ΔΑΝΑΗ 82η
 
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 11η
ΠΟΛΥΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24η
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 26η
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 29η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 33η
ΠΕΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 39η
ΛΙΑΠΠΗ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 65η
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 67η
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 68η
ΓΟΒΔΕΛΑΣ ΙΑΣΩΝ 78η
 
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ  
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 27η
ΠΑΜΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΒΕΡΑ 31η
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ 43η
ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50η
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 74η
ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ-ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 78η
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 79η
ΚΑΚΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 90η
ΜΠΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 94η
ΤΥΠΟΠΩΛΗ ΑΛΙΚΗ 97η