Παρασκευή, 15 Νοεμβρίου, 2019

Επιτυχόντες Προτύπων Σχολείων 2019

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

ΑΚΑΜΙΩΤΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΑΛΕΞΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

51η

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΝΕΦΕΛΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

44η

ΑΝΔΡΕΤΣΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

54η

ΑΝΘΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

22η

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

19η

ΒΑΚΡΙΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

44η

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

66η

ΒΛΑΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΒΛΑΧΑΚΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

78η

ΒΡΟΝΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

13η

ΓΑΛΛΟΥ

ΝΑΝΤΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

93η

ΓΚΑΛΙΑΤΑ

ΞΕΝΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

34η

ΓΚΟΤΣΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

30η

ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ

ΑΚΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

104η

ΔΑΛΔΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

63η

ΔΕΛΙΟΛΑΝΗΣ

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

50η

ΚΑΒΒΑΔΑ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

28η

ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

71η

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

87η

ΚΑΤΣΙΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

3η

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

4η

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

57η

ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

48η

ΚΟΨΙΑΥΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΛΑΝΑΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

42η

ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

11η

ΛΙΑΣΚΑΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

44η

ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

50η

ΜΑΛΛΙΟΣ

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

68η

ΜΑΜΝΙΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

70η

ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

9η

ΜΟΥΡΤΟΥ

ΛΟΥΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

25η

ΜΠΟΥΣΚΟΥΪΔΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

89η

ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

5η

ΝΤΕΜΑΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

1η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

62η

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

16η

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

26η

ΠΑΠΑΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

69η

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

42η

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

68η

ΠΕΤΡΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

1η

ΠΛΕΤΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

9η

ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

5η

ΡΗΓΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

16η

ΣΑΒΒΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΣΕΡΓΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

54η

ΣΙΒΙΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

22η

ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

101η

ΣΤΑΥΡΑΚΗ

ΜΑΡΑ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

14η

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΤΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

23η

ΤΑΡΑΒΗΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

15η

ΤΙΤΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

5η

ΤΣΑΠΑΡΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΤΣΙΠΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

60η

ΤΣΟΛΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

16η

ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΕΠ.

ΧΑΡΔΑΣ

ΓΙΩΡΓΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

87η

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

55η

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

ΑΚΑΜΙΩΤΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΑΛΕΞΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

51η

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΝΕΦΕΛΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

44η

ΑΝΔΡΕΤΣΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

54η

ΑΝΘΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

22η

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

19η

ΒΑΚΡΙΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

44η

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

66η

ΒΛΑΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΒΛΑΧΑΚΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

78η

ΒΡΟΝΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

13η

ΓΑΛΛΟΥ

ΝΑΝΤΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

93η

ΓΚΑΛΙΑΤΑ

ΞΕΝΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

34η

ΓΚΟΤΣΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

30η

ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ

ΑΚΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

104η

ΔΑΛΔΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

63η

ΔΕΛΙΟΛΑΝΗΣ

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

50η

ΚΑΒΒΑΔΑ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

28η

ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

71η

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

87η

ΚΑΤΣΙΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

3η

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

4η

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

57η

ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

48η

ΚΟΨΙΑΥΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΛΑΝΑΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

42η

ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

11η

ΛΙΑΣΚΑΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

44η

ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

50η

ΜΑΛΛΙΟΣ

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

68η

ΜΑΜΝΙΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

70η

ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

9η

ΜΟΥΡΤΟΥ

ΛΟΥΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

25η

ΜΠΟΥΣΚΟΥΪΔΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

89η

ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

5η

ΝΤΕΜΑΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

1η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

62η

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

16η

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

26η

ΠΑΠΑΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

69η

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

42η

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

68η

ΠΕΤΡΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

1η

ΠΛΕΤΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

9η

ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

5η

ΡΗΓΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

16η

ΣΑΒΒΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

68η

ΣΕΡΓΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

54η

ΣΙΒΙΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

22η

ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

101η

ΣΤΑΥΡΑΚΗ

ΜΑΡΑ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

14η

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΤΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

23η

ΤΑΡΑΒΗΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

15η

ΤΙΤΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

5η

ΤΣΑΠΑΡΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

82η

ΤΣΙΠΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΕΠ.

ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

60η

ΤΣΟΛΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

16η

ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΕΠ.

ΧΑΡΔΑΣ

ΓΙΩΡΓΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

87η

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

55η

ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ

1585
Επιτυχόντες
6
Φροντιστήρια
15
Καθηγητές
20
Τάξεις