Σάββατο, 16 Οκτωβρίου, 2021

Επιτυχίες Προτύπων 2021

Επιτυχόντες Προτύπων 2021

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΘΕΣΗ

ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

24ος
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

31ος
ΑΛΠΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

88η
ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

53η
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΓΙΩΝ

ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

4η
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

2η
ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

1ος
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

53ος
ΒΑΜΒΑΚΑ ΔΑΦΝΗ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

53η
ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

3ος
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

126ος
Γ_____ Α______

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

17η
Γ______ Α_______

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

11ος
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

24ος
ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

31ος
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

38η
ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

36ος
ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

38ος
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

24η
ΖΟΡΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

3η
ΗΛΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΖΩΣΙΜΑΙΑ

ΣΧΟΛΗ

11η
ΗΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΔΙΩΝΗ

ΖΩΣΙΜΑΙΑ

ΣΧΟΛΗ

20η
ΚΑΛΑΜΠΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

62ος  
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

28ος
ΚΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

16ος
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

108ος
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

58η
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

15ος
ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

126η
ΚΟΥΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

53ος
ΚΟΥΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

126ος
ΚΟΨΙΑΥΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

78η
ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΖΑΝΝΕΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΑ

99ος
ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

43η
ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

11ος
ΜΑΓΚΑΦΩΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

45ος
ΜΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

13η
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

13ος
ΜΠΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΙΛΙΟΥ

32η
ΜΠΟΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΙΛΙΟΥ

4η
ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

8η
ΜΟΥΡΑΦΕΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

10ος
ΜΠΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

14ος
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΛΕΝΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

24η
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

45η
ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΕΡΙΕΤΤΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

58η
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

3ος
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

3ος
ΡΟΥΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

22ος
ΣΟΥΣΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

42ος
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

64η
ΣΩΚΡΑΤΙΔΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

27η
ΤΑΪΡΟΥ ΛΙΛΙΑΝ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

108η
ΤΖΑΒΑΛΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

36η
ΦΤΟΥΛΗ ΦΟΙΒΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

2η
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

34η

Στην παραπάνω λίστα ονομάτων είναι αναρτημένες οι επιτυχίες των μαθητών μας

που οι γονείς τους συναίνεσαν στην αναγραφή των ονομάτων των παιδιών τους, και

τους ευχαριστούμε πολύ γι’ αυτό.

Ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές μας επιτυχίες στο νέο τους σχολείο.

ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ

1585
Επιτυχόντες
6
Φροντιστήρια
15
Καθηγητές
20
Τάξεις
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.