Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου, 2019

Επιτυχόντες Προτύπων Σχολείων 2016

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΓΕΡΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 1η
ΓΕΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 11η
ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 13η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 21η
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 26η
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 31η
ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 39η
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΑΣΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 40η
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 58η
ΚΟΥΓΙΕΜΗΤΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 61η
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 66η
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 80η
ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 81η
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 84η
ΚΑΛΛΙΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 87η
ΤΣΙΟΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

15η
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

19η
ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

24η
ΔΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

35η
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

43η
ΜΠΑΛΑΚΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

58η
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

65η
ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

74η
ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

75η
ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

80η
ΚΟΥΡΗ ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΛΗΔΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

82η
ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΠΕΤΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

87η
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

96η
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

98η
ΠΕΡΙΟΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 3η
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 16η
ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΥ ΑΛΚΙΣΤΗ-ΕΛΕΝΗ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 25η
ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ- ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 33η
ΦΟΡΤΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 36η
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 38η
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 55η

ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ

59η

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 63η
MULLALLI EVELINA ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 72η
ΚΟΜΝΗΝΕΛΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 110η
ΜΑΤΕΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ   ΣΧΟΛΗ 112η
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 2η
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 3η
ΚΟΥΡΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 5η
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 11η
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 15η
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 16η
ΡΕΟΥΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 19η
ΠΑΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 24η
ΧΛΟΨΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 30η
ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 32η
ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 35η
ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 41η
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 42η
ΚΑΠΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 45η
ΚΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 49η
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 52η
ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 53η
ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 57η
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 79η
ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 81η
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 83η
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ 84η
ΤΑΚΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ (ΛΥΚΕΙΟ) 16η
ΤΣΙΦΤΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ (ΛΥΚΕΙΟ) 29η

ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ

1585
Επιτυχόντες
6
Φροντιστήρια
15
Καθηγητές
20
Τάξεις
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.