Κυριακή, 28 Νοεμβρίου, 2021

ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΑ 2020 ΚΑΙ 2021

 


Επιτυχίες Προτύπων 2021

 Έναρξη νέων τμημάτων ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 4/11/2021

 ΝΕΑ ΤΜΗΜΑΤΑ Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟ 2/11/2021!

Δ' & Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΠΟ 25/10/2021

ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ 
epilegoprotypo.edu@gmail.com ή στα τηλ 210-9344300 & 2106985924

ΕΠΙΛΕΓΩ ΠΡΟΤΥΠΟ, ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Ολιγομελή Τμήματα Ολιγομελή Τμήματα
Ολιγομελή Τμήματα
Τα τμήματα προετοιμασίας δεν ξεπερνούν τα 5 άτομα, ώστε να γίνεται αποδοτικό μάθημα και όλα τα παιδιά να λαμβάνουν εξίσου την προσοχή που απαιτείται
Ανανεωμένες Εκδόσεις Βιβλίων Ανανεωμένες Εκδόσεις Βιβλίων
Ανανεωμένες Εκδόσεις Βιβλίων
Κάθε χρόνο όλα τα βιβλία της σειράς «Επιλέγω Πρότυπο» ανανεώνονται ώστε να παρέχεται το πιο πρόσφατο εκπαιδευτικό υλικό στους μαθητές μας
Online Λογισμικό Online Λογισμικό
Online Λογισμικό
Η διαδικτυακή πλατφόρμα «Επιλέγω Edu Practise» παρέχει χιλιάδες ασκήσεις πολλαπλής επιλογής ώστε να εξασκείται ο μαθητής στο σπίτι σε κατηγορίες και ενότητες της επιλογής του
Διαγωνίσματα Διαγωνίσματα
Διαγωνίσματα
Μηνιαία διαγωνίσματα αλλά και προσομοίωσης ώστε να ελέγχεται η εμπέδωση της διδακτέας ύλης, αλλά και να συνηθίσουν τα παιδιά στις συνθήκες εξετάσεων για να μπορούν να διαχειρίζονται πιο εύκολα τα άγχος τους
Φόρμες Αξιολόγησης Φόρμες Αξιολόγησης
Φόρμες Αξιολόγησης
Ανά τακτά χρονικά διαστήματα συμπληρώνεται από τους καθηγητές μια φόρμα αξιολόγησης της προόδου του κάθε μαθητή, ώστε να ενημερώνονται οι γονείς σχετικά με αυτή
Επαναληπτικά Εντατικά Μαθήματα Επαναληπτικά Εντατικά Μαθήματα
Επαναληπτικά Εντατικά Μαθήματα
Μετά την ολοκλήρωση της ύλης, γίνονται επαναληπτικά μαθήματα ώστε να καλυφθούν τυχόν κενά αλλά και εντατικά μαθήματα με στοχευμένο εκπαιδευτικό υλικό
Οι άνθρωποί μας Οι άνθρωποί μας
Οι άνθρωποί μας
Η εκπαιδευτική ομάδα του «Επιλέγω Πρότυπο» αποτελείται από έμπειρους εκπαιδευτικούς που βοηθούν και στηρίζουν τους μαθητές να πραγματοποιήσουν το όνειρό τους
Επιτυχόντες Επιτυχόντες
Επιτυχόντες
Όλοι οι επιτυχόντες του «Επιλέγω Πρότυπο» για τα πρότυπα σχολεία και τις υποτροφίες σε ιδιωτικά εκπαιδευτήρια

Επιτυχόντες Προτύπων Σχολείων Προηγούμενων Ετών

Επιτυχόντες Προτύπων 4 προηγούμενων ετών

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΘΕΣΗ

ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

57ος
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

43ος
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

68ος
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΖΩΣΙΜΑΙΑ

ΣΧΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

16ος
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

2ος
ΑΪΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

22ος
ΑΛΕΞΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

51η
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

3ος
ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

32ος
ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

44η
ΑΝΔΡΕΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

54ος
ΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

17ος
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

15ος
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

78η
ΑΡΑΚΑ ΛΥΔΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

30η
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

19ος
ΑΡΦΑΡΑ-ΜΕΛΑΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

48η
ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΪΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

28η
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

32ος
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

50ος
ΒΑΚΡΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

44η
ΒΑΛΑΝΤΑΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

110η
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

66ος  
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

84ος
ΒΙΚΑΤΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

62ος
ΒΙΤΟΥΛΙΔΙΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

11η
ΒΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

ΕΠ
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

52ος
ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

78ος
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

16ος
ΒΟΥΛΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

ΒΟΥΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

51ος
ΒΡΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

13ος
ΓΑΛΛΟΥ ΝΑΝΤΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

93η
ΓΙΑΓΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

55η
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΒΑΛΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

82η
ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

71ος
ΓΚΑΛΙΑΤΑ ΞΕΝΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

34η
ΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

30ος
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

84ος
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

37ος
ΓΙΟΥΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

57η
ΓΡΙΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

70ος
ΓΕΡΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

1ος
ΓΕΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

11η
ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

24ος
ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

75ος
ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΑΚΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

104ος
ΔΑΛΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

63ος
ΔΕΛΙΟΛΑΝΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

50ος
ΔΕΔΕΣ ΧΑΡΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

60ος
ΔΕΛΛΙΟΥ ΑΝΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

6η
ΔΗΜΗΛΑΚΟΣ ΔΟΝΑΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

28ος
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

10ος
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

21η
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

74η
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

35η
ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

38ος
ΔΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

25ος
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

84η
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

6η
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

51η
ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

81ος
ΔΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

35ος
ΕΣΠΕΡΙΔΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

91η
ΖΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

3ος
ΖΗΒΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

129η
ΖΟΡΜΠΑ-ΣΦΑΕΛΛΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

28η
ΖΟΡΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

95ος
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

16ος
ΘΩΜΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ(ΓΕΛ)

1ος
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

62ος
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

48ος
ΚΑΣΤΕΡΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

44ος
ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

28η
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

86ος
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

36ος
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

24ος
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

10η
ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

71η
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

87η
ΚΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

3ος
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

4ος
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

57η
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

48η
ΚΟΨΙΑΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

68η
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

9ος
ΚΑΪΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

10ος
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

11ος
ΚΑΜΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

97η
ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

1ος
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

87η
ΚΟΜΗΤΑΣ ΦΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

12ος
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

57ος
ΚΟΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

80ος
ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

15η
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

18η
ΚΩΣΤΑΚΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

52ος
ΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

7ος
ΚΩΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

60ος
ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

60η
ΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

69η
ΚΟΥΓΙΕΜΗΤΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

61ος
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

66ος
ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ- ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

101ος
ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

2ος
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

5ος
ΚΟΖΩΡΟΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΔΑΝΑΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

68η
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

80ος
ΚΑΛΛΙΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

87ος
ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

39ος
ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

74η
ΚΟΥΡΗ ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΛΗΔΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

82η
ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΥ ΑΛΚΙΣΤΗ – ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

25η
ΚΟΜΝΗΝΕΛΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΜΑΡΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

110η
ΚΟΥΡΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

5η
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

11ος
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

15ος
ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΛΙΑ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

41η
ΚΑΠΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

45ος
ΚΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

49ος
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

59η
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

75η
ΛΑΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

42ος
ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

11ος
ΛΙΑΣΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

44ος
ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

50ος
ΛΑΣΧΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

7η
ΛΑΧΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

93η
ΛΙΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

77ος
ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

13ος
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

55ος
ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

39η
ΜΑΜΑΛΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

39ος
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

41η
ΜΙΖΑ ΑΡΕΤΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

4η
ΜΙΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

77η
ΜΟΡΦΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

20ος
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

92η
ΜΑΛΛΙΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

68ος
ΜΑΜΝΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

68η
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

82ος
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

70ος
ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

9ος
ΜΟΥΡΤΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

25η
ΜΠΟΥΣΚΟΥΪΔΗ ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

89η
ΜΑΝΙΑΚΟΥ ΡΩΞΑΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

98η
ΜΑΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

39ος
ΜΟΣΧΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

103η
ΜΠΕΡΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

10η
ΜΠΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

70η
ΜΠΙΦΣΑ ΕΛΕΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

96η
ΜΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

88ος
ΜΑΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

76η
ΜΑΝΙΑΣ ΙΑΣΩΝ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

8ος
ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

74η
ΜΠΑΚΙΝΕΖΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

36η
ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

86ος
ΜΠΙΤΣΑΧΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

96ος
ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

97ος
ΜΠΑΛΑΚΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

58ος
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

26η
MULLALLI EVELINA

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

72η
ΜΑΤΕΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

112η
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

42η
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

52η
ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

81ος
ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

13ος
ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

5ος
ΝΤΕΜΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

1η
ΝΑΣΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

48ος
ΝΤΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

104ος
ΝΤΕΜΙΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

72η
ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

33ος
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

79ος
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

90η
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

31η
ΠΑΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

14ος
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

45ος
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΖΑΝΝΕΙΟ 7η
ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

45ος
ΠΟΥΡΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

86ος
ΠΡΑΠΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

10η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

62ος
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

16η
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

26η
ΠΑΠΑΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

69ος
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

42ος
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

68η
ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

1η
ΠΛΕΤΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

9η
ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

5ος
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

45η
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

13ος
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

68η
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

56η
ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

52ος
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΠΑΧΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΕΠ
ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

81η
ΠΟΘΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

94ος
ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

94η
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

64η
ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

14ος
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

73η
ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

45ος
ΠΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

46ος
ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ – ΗΛΕΚΤΡΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

82η
ΠΟΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

88η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

21η
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

45η
ΠΑΠΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

62η
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΙΑΣΩΝ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

40ος
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

19ος
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

65ος
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

98ος
ΠΕΡΙΟΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

3ος
ΠΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

24ος
ΡΙΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

8η
ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

47ος
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

16ος
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

38ος
ΡΕΟΥΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

19ος
ΣΑΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

2ος
ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

64ος
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

68η
ΣΕΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΜΑΡΙΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

54η
ΣΙΒΙΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

22ος
ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

101ος
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΑ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

14η
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΤΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

23η
ΣΑΦΤΑ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

7ος
ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

35ος
ΣΚΟΥΛΑΞΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

ΕΠ
ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

37ος
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

ΕΠ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΕΠ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

2η
ΣΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ – ΖΩΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

16η
ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

21ος
ΖΟΡΜΠΑ ΣΦΑΕΛΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

38η
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

66ος
ΣΕΙΡΗΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

53ος
ΣΚΛΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

96η
ΣΙΒΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

3η
ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

35η
ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

87ος
ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

82ος
ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΕΥΤΥΧΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

74ος
ΤΡΑΧΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

2ο ΠΡΟΤΥΠΟ

ΑΘΗΝΑΣ

2η
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

74ος
ΤΣΙΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

30η
ΤΑΡΑΒΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

15ος
ΤΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

82ος
ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

5ος
ΤΣΙΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΕΠ
ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

60ος
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

16ος
ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

17ος
ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

10η
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

58ος
ΤΡΙΧΙΑ ΑΡΣΙΝΟΗ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

30η
ΤΣΙΟΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

15ος
ΤΑΚΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ (ΛΥΚΕΙΟ)

16η
ΤΣΙΦΤΗ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ (ΛΥΚΕΙΟ)

29η
ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

80ος
ΦΡΑΝΤΖΙΟΥ ΜΥΡΤΩ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

22η
ΦΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

9ος
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΦΟΡΤΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

36ος
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

18η
ΧΑΤΖΙΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

24ος
ΧΑΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

87ος
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

55η
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

10η
ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

24ος
ΧΥΤΗΡΗ ΧΑΡΑ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

46η
ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

19ος
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ

84ος
ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΠΕΤΡΟΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

87ος
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

96ος
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ

63ος
ΧΛΟΨΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

30ος
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

83ος

Στην παραπάνω λίστα ονομάτων είναι αναρτημένες οι επιτυχίες των μαθητών μας

που οι γονείς τους συναίνεσαν στην αναγραφή των ονομάτων των παιδιών τους, και

τους ευχαριστούμε πολύ γι’ αυτό.

Ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές μας επιτυχίες στο νέο τους σχολείο.

ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ

1585
Επιτυχόντες
5
Φροντιστήρια
15
Καθηγητές
20
Τάξεις
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.